Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Sercan Sağlam
1993 yılında kurulan Sağlam İnşaat firmasını ikinci kuşak temsilcisi olarak, sektördeki değişim başta olmak üzere, toplumun teknolojiye uyumlu, çevreye duyarlı, barınma ihtiyacının yanı sarı hayat kalitesini yükselten yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı karşılamak adına 2006 yılında Statü Plus’ı kurdu. Kurumsallaşma sürecine girilmesiyle, bünyemizi profesyonelleşmiş ve alanında uzmanlaşmış kişilerle güçlendirmeyi sürdürüyoruz.

İnşaat sektörü, sahip olduğunuz bilgi ve deneyim kadar, hayata geçirdiğiniz her projenin önünden gururla geçmenizi gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. İnsanlar artık sadece ev almıyor, statülerini yükselten, hayatlarına konfor ve kalite katan yaşam tarzı satın alıyor. Statü Plus olarak kuruluştan bugüne proje geliştirdiğimiz bölgelere değer katan, getirdiğimiz yenilik ve teknolojiyle o bölgenin standartlarını yükselten, modern mimarisi ile şehre kimlik kazandıran bir olma hedefiyle hareket ediyoruz.

Gayrimenkul yatırımları, kişi ve kurumlar için zor karar verilen yatırımlardır. Hayatının en değerli yatırımına para yatıran kişi, karşılığında alacağı ürün ve hizmet kalitesinde seçici ve araştırmacı olmakta son derece haklıdır. Statü Plus, gayrimenkul yatırımı yapan müşterisine, parasının tam karşılığı olan mimari tasarımı ve kaliteyi kusursuz mükemmel yapıları zamanında sunmayı şirket politikası haline getirmiştir. Statü Plus, çalışanlarından, müşterilerine, malzeme ve hizmet satın aldığı tedarikçilerinden tüm topluma ulaşan geniş bir çevrede, saygılı ve dürüst olmayı vaatlerinin arkasında durmayı ve bu değerleriyle çok yakın gelecekte Türkiye’nin ve yakın bölgemizin önde gelen yapı üreticileri arasında olmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir.

Statü Plus’ın yaptığı projelerin tamamı, gelişen ve modernleşen hayata uyum sağlaması nedeniyle yatırımcılara marka değeri yüksek ürünler sahip olma avantajı sağlıyor. Her projesi ile ayrı bir marka olan ve bulunduğu bölgelerin değerini yükselten Statü Plus, vizyoner bakış açısı ve bünyesindeki profesyonelleşmiş ekibi ile hızlı yatırım getirilerini yaratmayı sürdürüyor.

Statü Plus projelerinde yatırım yapanlar günden güne değer kazanacak ayrıcalıklı ve güvenli bir yapıda mülk sahibi olmanın huzurunu yaşayacaklardır. Biz, kendi ismimizi verdiğimiz marka projelerimizle, sizleri mükemmel, sorunsuz ve huzurlu bir yapının sahibi kılacağız.

Köklü geçmişimiz ve deneyimimiz ile hızla gelişen ve güzelleşen mimari yapıya öncülük ederek, yeni bir kentleşme devrinin başlangıcına imzamızı atıyoruz. Gayrimenkul yatırımı konusu sadece bir mülk edinmenin yanında, sosyal hayattaki statünüzü belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Gelin, kendinize Statü Plus’tan bir daire alın; Tercihiniz sizi yansıtsın. Sizi ifade eden, size ait detaylara sahip yatırımınıza bakan sizi anlasın. Statü Plus’ta hayallerinizdeki yaşama sahip olun ve “Statü”nüzü siz belirleyin.

Sevgi ve saygılarımla.

Sercan SAĞLAM
Yönetim Kurulu Başkanı