Statü Çarşı "Yeni Statü'nüz"

Statü Çarşı "Yeni Statü'nüz"

Statü Çarşı ile İş ve Yaşam Bir Arada

Her ihtiyacınızın sadece karşılanmakla kalmayıp aynı zamanda yeni nesil şehir yaşamının en güncel projesi Statü Çarşı’ya hoş geldiniz. Manisa’nın Güzelyurt Bölgesinde yer alan Çarşı; iş, eğlence ve yaşam tarzı seçeneklerinin benzersiz bir karışımını tek bir çatı altında bir araya getiren canlı bir merkez özelliği taşımaktadır. İster yoğun bir profesyonel, ister mutfak tutkunu, ister sağlık ve güzelliğe önem veren biri olun, Çarşı tam size göre tasarlanmış bir deneyim sunar.

İş-Yaşam Dengesi Yeniden Tanımlandı
Kasvetli ofis gidiş-dönüş günleri geride kaldı. Statü Çarşı olarak zamanınızın ve gönül rahatlığınızın değerini anlıyoruz. Son teknolojiye sahip ev ofislerimiz konfor ve üretkenlik arasında mükemmel dengeyi sağlar. 1+1 home-ofisler Bahçe ve Teras Konsepti olarak iki şekilde tasarlanmıştır. İş ve yaşam alanınız yaratıcılık ve verimlilik için tasarlanmış alanlarla gününüz çok daha iyi hale gelmek üzere.

Lezzetler Kapınızda
Aramızdaki yemek tutkunları için Çarşı; seçkin cafe ve restoranlarıylatam bir yaşam merkezi konseptine sahiptir. Gününüze taze demlenmiş bir kahve ile başlayın ya da pastaneden çeşitli hamur işlerinin tadını çıkarın. Çok çeşitli restoranlarımız, hızlı atıştırmalıklardan kaliteli yemek deneyimlerine kadar her damak tadına uygun seçenekler Statü Çarşı’da yer aalmaktadır.

Spor ve Güzellik Merkezi
Hem bedeni hem de ruhu beslemeye inanıyoruz. Bu nedenle formda kalmanıza ve gençleşmenize yardımcı olmak için tasarlanmış spor salonuna gidebilir veya sizi tazelenmiş ve ışıltılı bırakacak şımartıcı bir seans için güzellik merkezine adım atın.

Alışveriş ve Daha Fazlası
Günlük ihtiyaçlardan lüks eşyalara kadar her şeyi sunan çeşitli mağazalara kolayca erişilebilirsiniz. Market, Eczane, Kırtasiye gibi pek çok dükkanda alışveriş yapmak bir angaryadan ziyade bir zevke dönüşüyor.

Topluluk Ruhu
Statü Çarşı’nın kalbinde bir topluluk duygusu vardır. Burada her yüz tanıdıktır ve her ziyaret sanki eve dönmüş gibi hissettirir. Düzenli etkinlikler ve iş toplantıları, yalnızca ziyaret edilecek bir yer değil aynı zamanda ait olunacak bir topluluk olmasını sağlar. 

Statü Çarşı'da Bize Katılın
Sizi Çarşı büyüsünü deneyimlemeye davet ediyoruz. Bu sadece bir proje değil; bu bir yaşam tarzı devrimidir. Üstünde home-ofisler altında dükkan/mağazalar. İstediğiniz her şey burada. Yaşamak ve yatırım yapmak için mükemmel fırsat.