Hakkımızda

Hakkımızda

STATÜ PLUS’ın inşaat sektöründeki gücü ve geçmişi 1993 yılında kurulan aile şirketi Sağlam İnşaat firmasına dayanmaktadır.

İnşaat sektöründeki değişim ve ihtiyaçları göz önüne alarak teknolojiye uyum sağlayan, çevreye duyarlı binalar ile barınma ihtiyacının yanı sıra yaşam standartlarını yükselten onları ayrıcalıklı yapan yaşam alanları oluşturmak üzere 2006 yılında ailenin 2. kuşak temsilcisi Sercan SAĞLAM, Statü Plus Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi’ni kurmuştur.

Kurulduğu günden bugüne projesini geliştirdiği bölgelere değer katan getirdiği yenilik ve teknoloji ile o bölgenin standartlarını yükselten STATÜ PLUS modern mimarisi ile şehre kimlik kazandıran öncü bir firma olmayı hedeflemektedir. STATÜ PLUS bir aile şirketinden çıkıp kurumsallaşma sürecine 2006 yılında şirketin kurulması ile başlamıştır. Şirket vizyonist bakış açısı ile bünyesini profesyonel ve alanında uzmanlaşmış etkin kişiler ile güçlendirmeye devam etmektedir.

STATÜ PLUS köklü geçmişi ve tecrübeleri ile hızla değişen, gelişen ve güzelleşen mimari yapıya öncülük ederek Manisa’da “Yeni Bir Devrin” başlangıcına imzasını atmıştır.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda Hakkımızda

Misyonumuz

STATÜ PLUS olarak kuruluş amacımız; yaşamlarınıza statü katmaktır. O yüzden yapmış olduğumuz her projede, sizi özel hissettirecek, yaşamınızın her anında içinde bulunmak isteyeceğiniz, ayrıcalık sahibi yaşam alanları oluşturmaya çalışmaktayız. Bunun için de son teknolojileri takip ederek, bu teknolojileri yaşamınızı kolaylaştırabilmek için kullanmaktayız.

Vizyonumuz

Bakış açımız, kaliteli ve özgün projeler ile aranan marka ve yatırım aracı haline gelmektir. Günümüz teknolojisine uyumlu akıllı binalar ile özgün tasarımları birleştirerek getirdiği kaliteli yaşam standartları ile hayata artı katan yapılar üretmek vizyonumuzun en önemli parçasıdır.