DEĞERLERİMİZ

Kalite Politikası

Statü Plus olarak; Size en iyiyi ve en farklıyı sunmayı ilk hedefimiz olarak belirledik. Sizi tanıyarak, sizin ihtiyaçlarınızı belirleyip, sizin için daha önce yapılmamış olan özel bir şeyi, kaliteden ödün vermeden oluşturmak için çalışıyoruz. “Statü Plus ile yaşam kaliteniz artacak.”

Mimari Ekip

En iyiyi yaratmak için, en iyilerle çalışmak gerektiğiniz çok iyi biliyoruz. Bu yüzden de konusunda deneyimli, dinamik bir kadroyu bünyemizde barındırıyoruz. Bu unsurlar sayesinde de en iyiye en kısa sürede ulaşıyoruz.

Teknoloji

Statü Plus olarak; size özel, kendinizi her an iyi hissedeceğiniz yaşam alanları olşturabilmek için, teknolojiyi etkin bir şekilde kullanıyoruz. Bunu yaparken de, mimari estetikten ödün vermeden, benzersiz tasarımlarla sizlere sunuyoruz.
Kullandığımız;
– Yüksek teknoloji otomasyon sistemleri,
– Güvenlik çözümleri,
– Isı, ışık ve merkezi süpürge otomasyonları,
– Yangın alarm ve duman ihbar sistemleri, ile hayatınıza kolaylık katıyoruz.
Kullandığımız teknojilerdeki tek amacımız, hayatınızı kolaylaştırmak ve ondan aldığınız keyfi arttırmak. Siz de teknolojilerimiz hakkında bilgi almak yada onları yerinde incelemek istiyorsanız bizimle iletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

Mülkünüze Değer Katın

Statü Plus Gayrimenkul Yatırım İnşaat San.Tic.Ltd.Şti. sahibi olduğunuz ve değerlendirmek istediğiniz arazilerinize değer katıyor. Eğer siz de mülkünüze bizimle değer katmak isterseniz İletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.