DEĞERLERİMİZ

Amaç

Statü Plus Olarak kuruluş amacımız; yaşamlarınıza statü katmaktır. O yüzden yapmış olduğumuz her projede, sizi özel hissettirecek, yaşamınızın her anında içinde bulunmak isteyeceğiniz, ayrıcalık sahibi yaşam alanları oluşturmaya çalışmaktayız. Bunun içinde son teknolojileri takip ederek, bu teknolojileri yaşamınızı kolaylaştırabilmek için kullanmaktayız.

Vizyon

Kaliteli ve özgün projeler ile aranan marka ve yatırım aracı haline gelmek.

Misyon

Günümüz teknolojisine uyumlu akıllı binalar ile özgün tasarımları birleştirerek getirdiği kaliteli yaşam standartları ile hayata artı katan yapılar üretmek

Statu Plus İnşaat - Manisa

Kalite Politikası

Statü Plus olarak; Size en iyiyi ve en farklıyı sunmayı ilk hedefimiz olarak belirledik. Sizi tanıyarak, sizin ihtiyaçlarınızı belirleyip, sizin için daha önce yapılmamış olan özel bir şeyi, kaliteden ödün vermeden oluşturmak için çalışıyoruz. “Statü Plus ile yaşam kaliteniz artacak.”

Statu Plus İnşaat - Manisa

Mimari Ekip

En iyiyi yaratmak için, en iyilerle çalışmak gerektiğiniz çok iyi biliyoruz. Bu yüzden de konusunda deneyimli, dinamik bir kadroyu bünyemizde barındırıyoruz. Bu unsurlar sayesinde de en iyiye en kısa sürede ulaşıyoruz.

Statu Plus İnşaat - Manisa

Teknoloji

Statü Plus olarak; size özel, kendinizi her an iyi hissedeceğiniz yaşam alanları olşturabilmek için, teknolojiyi etkin bir şekilde kullanıyoruz. Bunu yaparken de, mimari estetikten ödün vermeden, benzersiz tasarımlarla sizlere sunuyoruz.
Kullandığımız;
– Yüksek teknoloji otomasyon sistemleri,
– Güvenlik çözümleri,
– Isı, ışık ve merkezi süpürge otomasyonları,
– Yangın alarm ve duman ihbar sistemleri, ile hayatınıza kolaylık katıyoruz.
Kullandığımız teknojilerdeki tek amacımız, hayatınızı kolaylaştırmak ve ondan aldığınız keyfi arttırmak. Siz de teknolojilerimiz hakkında bilgi almak yada onları yerinde incelemek istiyorsanız bizimle iletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

Statu Plus İnşaat - Manisa

Mülkünüze Değer Katın

Statü Plus Gayrimenkul Yatırım İnşaat San.Tic.Ltd.Şti. sahibi olduğunuz ve değerlendirmek istediğiniz arazilerinize değer katıyor. Eğer siz de mülkünüze bizimle değer katmak isterseniz İletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.